Yeni kampanya Cep Telefonlari  468 x 60

Uşak Haber

Tarih : 07.06.2013 21:58:29

Çok daha hızlı haberlere ulaşılabilmesi internet haber sektörünü farklı kılıyor.

Istanbulnet istanbul_banner Image Banner
Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
  

Ülkemizde internetin kullanıcılarının her geçen gün artmasıyla beraber yazılı ve görsel basının yanında internet haber siteleri de önemli bir hal aldı. Gerek takip etme kolaylığı gerekse çok daha hızlı haberlere ulaşılabilmesi internet haber sektörünü farklı kılıyor.

Özellikle yerel haber sitelerin bulundukları şehrin gündemine, sorunlarına daha geniş bir perspektiften bakmaları ve kentin sorunlarına çok daha hakim olmaları nedeniyle bir şehrin olmazsa olmazlarından.

Bugün ki yazımızda bu sitelerden bir tanesi olan; Uzun yıllardır hizmet veren usakhaber.com isimli internet haber sitesinden bahsedeceğiz; Uşak Haber Uşak gündemin nabzını tutmasının yanı sıra, İzmir, Ankara, İstanbul ve diğer illerin haberlerini de güncel ve tarafsız olarak okuyucularına ulaştırıyor. Böylelikle Sadece yerel bir haber sitesi değil, yerel içeriklerle harmanlanmış ulusal bir bir haber sitesi tadı veriyor.

Sitede haberlerin yan ısıra resim galerileri, çeşitli kategorilere ayrılmış videolar yer alıyor. Geniş yazar kadrosu ile gündeme dair yazılar ile kullanıcılarının keyifli vakit geçirmesini amaçlıyor. Uşak haberlerini en güncel ve tarafsız olarak takip edebileceğiniz usakhaber.com ' u tavsiye ediyoruz.Ekleyen: Yağız Aktaş (Son-Dakika.gen.tr)

HABER İLE İLGİLİ YORUM YAPABİLİRSİNİZ!
* Ad Soyad:
* Yorumunuz:
 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edebilirsiniz

1677 kez okundu
 / Tarih :
Facebook Hesabınızla da Yorum Yapabilirsiniz