Yeni kampanya Cep Telefonlari  468 x 60

ENGİN BAYTAR'DAN FENER'E GÖNDERME

Tarih : 31.01.2012 18:13:30

Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Engin Baytar hakkında konuşulanlarla ilgili ve Fenerbahçe’nin durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Istanbulnet istanbul_banner Image Banner
Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
  

 

Sezon başında Trabzonspor’dan Galatasaray’a gelen başarılı orta saha oyuncusu Engin Baytar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hakemlerle ilgili konuşan Engin, geçmişten gelen ve kendisi hakkındaki önyargılar nedeniyle hakemlerin kendisi hakkında yanlış kararlar verdiğini söyleyen Engin ; Fenerbahçe’nin hakemlerden veryansın edişine ise cevap verdi. “ben hiçbir hakemin Saraçoğlun’da Fenerbahçe’ye 2 kırmızı kart çıkarıldığını hatırlamıyorum. Orda cesaretsiz olan hakemler bizim evimizde cesaretleniyor” diye konuştu.

Sahasında gösterilen 2 kırmızı kartlık maçı hatırlatan Engin , “Sabri, topu kapıyor, bildiğiniz topu kapıyor. Bunu herkes gördü. Sarı kart çıkıyor. Sabri de hırsından dolayı topu tutuyor, topa vuruyor. Hakem geliyor, ikinci sarı kartı gösteriyor. Bu kadar basit. Madem bunu Galatasaray'ın sahasında yapabiliyorsunuz, Türkiye'deki her statta yapın. Sonuçta biz futbolu dışarıdan bir baskıyla yönetsinler istemiyoruz. Herkese karşı adaletli olmalarını istiyoruz" diye konuştu.

Para için Galatasaray’a gelmediğini Galatasaray’ın Türkiye’deki en önemli marka olduğunu , Fatih Terim gibi bir imparatorun Galatasaray başında olmasının benim için anlamı çok diye konuştu.Ekleyen: Uğur Altunkaya (Son-Dakika.gen.tr)

HABER İLE İLGİLİ YORUM YAPABİLİRSİNİZ!
* Ad Soyad:
* Yorumunuz:
 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edebilirsiniz

3396 kez okundu
 / Tarih :
Facebook Hesabınızla da Yorum Yapabilirsiniz